SPOLEČNOST

Jsme na trhu od roku 1995
Realizujeme reklamy od grafické přípravy, přes samotnou výrobu až po odbornou instalaci.
Máme více než patnáctiletou zkušenost s reklamou nejen na Českém trhu. Naši pracovníci jsou dlouholetí profesionálové ve svém oboru.

Stránky jsou prozatím ve výstavbě.

 

SLOVO JEDNATELE

Ještě jako student elektrotechnické a dopravní fakulty ČVUT jsem v roce 1995 jako podnikatel a fyzická osoba zaregistroval společnost SIGN graphics.

Již od samého počátku se dařilo získávat zajímavé projekty a řady zákazníků se neustále rozšiřovaly, a tak výkony společnosti rostly každým rokem o 40 až 80%, což osobně považuji za velmi dobrý výsledek a důkaz o správné nastoupené cestě společnosti SIGN graphics.

Mojí filozofiií a snahou, a nejen mojí, ale i mých kolegů v SIGN graphics, je aby společnost nabízela svým zákazníkům a obchodním partnerům kvalitní produkty a služby. Již samotným vývojem trhu dochází neustále ke zkracování termínů pro zpracování a dodacích lhůt zakázek, proto SIGN graphics neustále investuje do nových technologií, které dovolují vysokou produktivitu a tím i velmi krátké dodací lhůty při realizaci zakázek a flexibilitu spolu s velmi důležitými zkušenými pracovníky SIGN graphicsu.

Vzhledem k rozstoucímu objemu prací a zakázek došlo k 1.lednu 2001 k transformaci fyzické osoby na společnost s ručením omezeným.

Vladimír Marek, zakladatel a jednatel společnosti.  

 
Thumbnail Image 1

TECHNOLOGIE

Využíváme moderní technologie v oblasti digitálního velkoplošného tisku, vč. dokončovacích technologií. Durst, VUTEk, HP, Zünd, EuroLaser, Forrstrom, a další.

PŘIPRAVUJEME

Thumbnail Image 1

SPOLEČNOST

Jsme na trhu od roku 1995. Od roku 2001 pak jako společnost s ručením omezeným.PŘIPRAVUJEME

Thumbnail Image 1

EKOLOGIE

V rámci zlepšování služeb nabízíme tisk na ekologické materiály bez složek PVC, recyklované materiály a to ekologicky šetrnými tiskovými technologiemi Latex

PŘIPRAVUJEME